VÝSLEDKY

Alsa Pro Cup 2020 - 2.kolo

neděle, 9. únor 2020
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:
  • Entry Fee:700,- Kč / 30 € 
  • Range Master:Martin Novotný (CZE) 
  • Director:Eva Jeklová (CZE) 
  • Tel.:office: 420608886222 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Website:www.alsaproteam.cz 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

Alsa Pro Cup 2020

7 stages   

Minimální počet ran: 120

Pre-Match: - Sobota 8.2. /  Saturday 8.2.
První rána v 11.00 (Registrace 10.00 - 10.40)  /  First shot at 11.00 a.m.

Main Match - Neděle 9.2.  / Sunday 9.2.
První briefing v 10.00 (Registrace 9.00 - 9.40)  / First shot at 10.00 a.m.


PLATEBNÍ INFORMACE / PAYMENT:
Č.účtu / Account nr.: 2101539389/2010
IBAN: CZ5620100000002101539389
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Ke stažení:

  pdf Stages APC 2 (666 KB)

  pdf Invitation APC 2020 2 (50 KB)

 

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

PreMatch Squad 1 - Sobota / Saturday

Squad is full (9/8)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Novotny PCC REGULAR
Czech Republic Jerzy Wojda STANDARD REGULAR
Czech Republic Aleš Pánek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Samek OPEN REGULAR
Czech Republic Markéta Tischlerová STANDARD LADY
Czech Republic Petr Šurý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Lukas Cimburek PCC REGULAR
Czech Republic Radek Faron PCC REGULAR
Czech Republic Jakub Kala CLASSIC REGULAR

PreMatch Squad 2 - Sobota / Saturday

Squad is full (8/8)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Glac PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ondřej Švajka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic David Zverina CLASSIC REGULAR
Czech Republic Lenka Horejsi OPEN LADY
Czech Republic Jaroslav Girszewski PRODUCTION REGULAR
Austria Günther Vielhaber PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Jiří Běhal OPEN REGULAR
Austria David Schlager PRODUCTION SENIOR

PreMatch Squad 3 - Sobota / Saturday

Select your squad (2/8)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Serbia Dragan Ćaćić PRODUCTION REGULAR
Bosnia Herzegovina Monika Menšíková MONALA STANDARD LADY

Registration to mainmatch

Squad - 1 Mainmatch

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Georg Müller OPEN SENIOR
Czech Republic Petr Cehelský PRODUCTION REGULAR
Czech Republic František Hudeček STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Richter OPEN SENIOR
Czech Republic David Gazda STANDARD REGULAR
Czech Republic Milan Žáček OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Zdeněk Grygar PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martina Štěpánová PRODUCTION LADY
Czech Republic Michal Štěpán PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Plch STANDARD REGULAR
Czech Republic Ctirad Škop PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Radim Maderanek MADERANEK PRODUCTION OPTICS REGULAR

Squad - 2 Mainmatch

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Michal Neumann PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Richard Bartoš PCC SENIOR
Czech Republic Jiří Jedlička PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Jakub Jedlička STANDARD JUNIOR
Czech Republic Ivo Šoustar STANDARD SENIOR
Czech Republic Martin Navratil OPEN REGULAR
Czech Republic Miroslav Malach PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Lukas Mach PCC REGULAR
Czech Republic Tomáš Vysloužil PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Lubomír Černý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Iveta Otrusiníková IVET STANDARD LADY
Czech Republic Petr Otrusiník ZEKON STANDARD SENIOR

Squad - 3 Mainmatch

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Vojtěch Kaprál PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Michal Radkovič PCC SENIOR
Czech Republic Eduard Musil PCC REGULAR
Czech Republic Pavel Němeček PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Jaroslav Matýsek STANDARD REGULAR
Czech Republic Adam Kulbabl STANDARD REGULAR
Czech Republic Milan Lapka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Kopřiva PCC REGULAR
Czech Republic Petr Mach PCC REGULAR
Czech Republic Jaroslav David STANDARD SENIOR
Czech Republic Tomáš Entler STANDARD REGULAR
Czech Republic Martin Moštěk PRODUCTION REGULAR

Squad - 4 Mainmatch

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Václav Vystyd OPEN SENIOR
Czech Republic Jan Krůta PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Patrik Pilsky PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Fiala STANDARD SENIOR
Czech Republic Jaroslav Novotný OPEN REGULAR
Czech Republic Natálie Novotná OPEN LADY
Czech Republic Martin Bublák STANDARD SENIOR
Czech Republic Jiří Tydlačka PCC SENIOR
Czech Republic Miroslav Střešinka PCC REGULAR
Czech Republic Antonin Kopečný PCC REGULAR
Slovak Republic Zuzana Botková STANDARD LADY
Czech Republic Zdeněk Heneš HENES PRODUCTION OPTICS REGULAR

Squad - 5 Mainmatch

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Vančura PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Dominik Vlček PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jaroslav Lakosil PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Aleš Luffer PCC REGULAR
Czech Republic Hynek Šindler PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Čapka STANDARD REGULAR
Czech Republic Radomír Kvasnica STANDARD REGULAR
Czech Republic Roman Zikán PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Gabriel PRODUCTION REGULAR
Austria Rainer Ulreich CLASSIC REGULAR
Austria Thomas Benesch THOMAS STANDARD SENIOR
Austria Thomas Kindl TOMKINDL PRODUCTION OPTICS REGULAR

Squad - 6 Mainmatch

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Václav Krátký PCC REGULAR
Czech Republic Marie Krátká PCC LADY
Czech Republic Jiří Kašpar STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Pelikán PCC REGULAR
Czech Republic Josef Kadlec PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Roman Friedl STANDARD REGULAR
Czech Republic Dalibor Kral STANDARD REGULAR
Czech Republic Ladislav Nepevny STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Kašpar STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Fiala STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Fiala Jr. STANDARD JUNIOR
Czech Republic Jiří Svoboda PCC REGULAR

WAITING FOR MATCH

Select your squad (2/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Peter Kučera KUKO CLASSIC REGULAR
Czech Republic Bedřich Sixta SIXTA PRODUCTION SENIOR

REGISTRATION TO

Váš IPSC Alias je vaše jedinečné uživatelské jméno(přezdívka) pro jednoznačnou identifikaci.
Pokud ještě nemáte vybraný ALIAS, klikněte sem.
Pokud si nepamatujete svůj ALIAS, použijte své příjmení bez diakritiky a kontaktujte nás.

(Zpracování osobních udajů) *